Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Banda cvoků - autorka Sugar

22. prosince 2012 v 16:00 | Sugar |  Zábavné povídky
To byl zas den, všem se dneska nějak nedařilo a chovali se divně, z komára dělali slona a všecko strašně řešili.
Jako obvykle jsem neměla do čeho píchnout.
Brácha je někde s Em a Robem a tam jim vysvětluje nějakou blbost, Joseph pořád řeší Mikea, protože si koupil nějaký kaktus nebo co a po baráku lítá a hledá to nejvhodnější místo, kde by se mu dařilo.
Phi se jako vždy někde vypařil a Chester si někde sedl do rohu a mudruje a nadává, protože mu Brad odvedl Emily, kterou poslouchá, jako boha, všecko, co poví, jí sežere. Znám Chazzyho dost dlouho a takhle zamilovanej ještě nebyl a to jich už měl tolik, že kdybych to počítala, vyšlo by mi hustý čísílko.
Dostanu na něco strašlivou chuť, potichu sejdu dolů do kuchyně. Nenávidím, když jsou kluci na turné, ráda s nima jezdím, ale bydlet v jednou domě, to je moc, protože brácha je tak chytrý, že klukům předhodil, že ho nebaví hotely a jelikož máme v České republice tetu, uvolnila nám celý barák a na pár týdnů se odstěhovala k sestřence.
Nic dobrého tu jako vždycky není, už chci zaječet na Chestera, že mu to oblečení vyhodím, nenávidím, jak si to sundá a nechá to na tom místě a dokud se mu o to někdo, teda já, protož ostatní jsou líní, nepostará, tak tam leží. Ale všimnu si, že v kapse má tatranku - nenápadně ji vytáhnu a taky tak nenápadně odcházím. Říkám, den na nic, Chester se vypaří zpoza rohu a něco chce říct, ale všimne si té tatranky.
Rozběhne se za mnou, taky dlouho nečekám a letím na horu, vyletím po schodech, na kterých se skoro zabiju a zabočím do společné místnosti, už cítím, jak mi Chazzy funí na záda. Ani nevím proč, vezmu židli a strhnu ji za sebe, Chester se rozmáznul na zemi, jako placka a já si to neušetřila a musela jsem se na něho podívat, pootočím hlavu a dál běžím do dveří, protože vím, že ho to naštve ještě víc, pořád na něho čučím a do někoho vrazím. Jsem celá mokrá, a když se ohlídnu, zjistím, že je to Mike a v ruce drží už poloprázdnou dvou litrovou flašku. Šel podlít tu svoji kytičku. "Promiň, lásko," řekne a jde dál.
Moc ho nevnímám a letím do obýváku, na stole jsou různý fotky, podařilo se mi ulovit zrovna Chestera. Chytnu do ruky nůžky a otočím se.
"Mrcho, dej mi mojí tatranku!"
"Jak tě znám, máš jich ještě pět v batohu."
"Naposledy říkám - dej mi ji." Udělá krok dopředu.
Ne, že by mě napadlo vyhrožovat mu ostrýma nůžkama, já chytnu tu jeho fotku a naznačím mu, že ji střihnu.
Nechápavě na mě čučí.
Mě samozřejmě napadne největší blbost. "Umím černou magii, přibliž se a střihnu do fotky a ty umřeš."
"Kecy," řekne posměšně a udělá další krok.
"Ona má pravdu," řekne někdo za ním, křehká osoba ho chytne zezadu za pas a já vím, že je to Emily a že teďka už mi nic neudělá.
Jak jsem ještě tak pořád mokrá se rozhodnu převlíct, jdu nahoru a na schodech potkám Brada. "Čis brácho."
"Jo, jo čis." Pokývá moudře hlavou.
Jdu do mého pokoje a ve vedlejší místnosti zahlédnu Roba, jak smutně klečí nad židlí, co se o ní Chester natáhnul, raději rychle zmizím nebo si mě podá ještě Rob a to už by mě nic nezachránilo. Konečně jsem v pokoji a převlíkám se, Mike je tu taky a zase zajímá o tu kytku.
Jak uvidí, že se tam převlíkám, zamkne dveře a suché věci hodí někde pryč, jak později zjistím na tu kytku a ta se zlomí a chcípne.
Začne mě líbat a my už z toho pokoje do rána nevylezeme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama