Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Komentáře

1 Slečna náročná Slečna náročná | 28. června 2014 v 19:14 | Reagovat

Nechám stranou, že absolutně nechápu smysl toho, proč jsi tohle psala. Já vím, že umění nemusí mít vůbec smysl – přesto, vždycky z toho dobrého umění cítíš, že tam něco je, něco, co bys možná za smysl i mohla označit. Tady mi tohle „něco“ výrazně chybí. Možná bych si ani nevšimla toho, že to nemá smysl, kdyby to bylo aspoň správně napsané. Ale tvá stylistika je hrozně rozpačitá a zřejmě ti taky trochu dělá problémy čeština. A zrovna tyhle dvě věci jsou spisovatelovou zbraní. Ty prostě musí umět, pokud chce za něco stát. Zkus si s tím příště dát větší práci. Něco takhle krátkého je za 15 minut třikrát přečteno a překontrolováno písmeno po písmenu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.