Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Jak jsem potkala Linkiny - autorka Sandra

15. prosince 2012 v 10:00 | Sandra |  Zábavné povídky
Krátký veselý příběh o tom, jak hlavní hrdinka potkala Linkin Park. Za zvláštní situace a přesto si s nimi užije moc zábavy a seznámí se. Linkin Park jsou štědří a mimo trsátka, které jí Phoenix věnuje se jí snaží věnovat ještě víc... Možná je to realita, možná jen sen...


Jdu domů ze školy, najednou spatřím šestici kluků v dálce, jak jdou proti mně…
Říkám si: "Sakra, co je to za klu... Linkini!" Zpanikařila sem, doslova zmagořila.
Šestice si vykračujících samců kráčí po naší ulici a já tam stála a nemohla uvěřit svým očím! Když jsou už skoro u mě, začnou se mi klepat kolena a já nevím, jestli brečet nebo řvát. Když ke mně dojdou, řeknou:
"Ahoj, jak se máš?"
Když se kolem mě rozestoupí, zahalí mě stín a já nevidím ani pořádně na náš barák, kterej není zase tak daleko.
Mám pocit, že je to jen sen. Vypadne ze mě něco jako: "Čau... Jo, de to."
Mike mě najednou chytne za rameno a řekne: "To bude dobrý, my nejsme opravdový!"
Je mi to nějaký divný.
Najednou se začnou všichni dost hlasitě tlachat.
Nechápu, čemu se smějí.
Chester mi dá pusu.
Brad mi políbí ruku.
Dave mi věnuje trsátko.
Joe se zakření a mile řekne, že pro mě bohužel nic nemá.
Úsměv mu vrátím.
A Rob mi dá sladkou pusinku na tvář.
Tak milý.
Pak jsme se nějakým způsobem objevili někde na koupališti, nikdo tam nebyl, jen nás sedm,když sem si to tam prohlížela, a pak se otočila na tu krásnou šestici, viděla sem jak se vysvlékají, ale úplně do naha,pak vlezli do toho obrovskýho bazénu a volali na mě, ať jdu za nima.
Jen sem se tak jako křenila, když řekli, že se nebudou koukat, tak sem se i já vysvlíkla do naha a vlezla za nima, poté sem si uvědomila, že voda je vlastně dost čistá a je všechno vidět, oni byli vysmátí, jak leča. Tak sem se smála taky.
Připlul ke mně Mike začal mě normálně líbat jak o život, jak kdyby mu mělo utéct, úplně se do mě zakous.
Co, nechala sem se…
Pak za náma doplul ten zbytek kluků, odtrhli Mikea a začali s ním ve vodě lomcovat, pak začali i se mnou.
Brad se mnou úplně mlátil v tý vodě, třásl se mnou tak, že když sem otevřela oči spatřila sem bráchy, konečně toho nechal
"Vole, ty seš nemožná, chrápeš jak zabitá a ještě k tomu řežeš jak pila!"
Než sem se trochu zorientovala, tak sem byla mimo, ale pak sem pochopila že to byl všechno jenom zku*venej sen,když sem to vyřkla nevšimla sem si, že ležím jen na půlce mýho pelechu a sletěla na zem. Tak a dost, zvedla jsem se ze země, ale jak naschvál jsem ještě zakopla o peřinu a zase ležela na zemi, sakra, co to se mnou je? Tak sem se "zase" zvedla připravená odejít z mího pokoje, ale když sem zavřela dveře, nevšimla jsem si, že mi mezi těma dveřma ještě zůstal kousek mýho pyžama a roztrhl se… "Sakra, blbý dveře!"
Ten den sem spadla ještě ze schodů, narazila do zdi a spadla venku z houpačky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna náročná Slečna náročná | 28. června 2014 v 19:23 | Reagovat

Šestice si vykračujících samců kráčí po naší ulici – Nechám stranou, že označení „samců“ je docela vtipné, když se na ně pořádně podíváš... Ale máš tam „vykračujících“ a pak hned „kráčí“. Vykračující kráčí... To je zdvojená informace a nepůsobí to vůbec dobře.

Připlul ke mně Mike začal mě normálně líbat jak o život, jak kdyby mu mělo utéct, úplně se do mě zakous. – „jak kdyby mu mělo utéct“ co? Jako kdyby mu mělo utéct co?

Ale jinak to docela šlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama