Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Jak šel Chazz na procházku - autor D1ky

15. prosince 2012 v 11:00 | D1ky |  Zábavné povídky
Jednou bylo krásné letní odpoledne.
A po zkoušení skupiny Linkin Park se rozhodli členové (Chazz, Mike, Joe, Rob, Brad, Phoenix), že by si mohly vyjít na procházku.
Ale bohužel polovina z nich nikam nechtěla, radši chtěli jít domu za manželkami nebo za přítelkyněmi.
Tak se Chazz rozhodl, že se půjde projít sám.
Šel se prvně projít do kavárny, tam si dal pivo a hamburger a vydal se opět na cestu. Šel se podívat na fotbalový zápas svého vlastního syna Dravena. Bohužel ten kluk dostal na hřišti infarkt a už ho nevzkřísily.
Chazz se z toho málem osypal, ale byl v klidu, protože je rozvedenej. Tak pokračoval ve své výpravě za dobrodružstvím do parku.
Tam byli všelijací psy a jak je známo, Chazz se psů moc bojí, tak že z toho parku hned utekl.
Bohužel psi si ho všimli a utíkali za ním.
Ale Chazz je fakt rychlej a tak jim utekl. ;)
Nemusíte se o něj bát.
Pokračoval cestou do zábavního parku. Tam viděl to, co ještě nikdy neviděl. A řekl si: "Tohle kdyby viděli kluci z kapely." Ale bohužel tam byl sám a tak si šel užívat. Prvně šel na dětský kolotoč, tam se málem poblil a tak šel zkusit radši něco jistějšího a šel na centrifugu.
Tam šel i z coca-colou a v pohodě. A potom šel na horskou dráhu a to bylo jeho, zpíval si u toho In The End. Potom ale uviděl nový objev, střelnici, bohužel byl nasranej a tak tam střílel, až tam, jako abych nekecal, myslím tak … Moment, mám tady přesný číslo, ano, HODNĚ MOC.
A poté se vydal na cestu domů ke svému novému příteli.
Jo, ještě bych zapomněl říct jeho příhodu s jeho novým přítelem.
Když se rozešel se svým prvním přítelem, bylo to pro něj velmi traumatizující. Tak se šel vožrat do baru. Tam ho uviděl, stál tam v plné síle.
Vypadal tak mužně a hezky se na Chazze smál, tak ho Chazz vyzval k tanci. Samozřejmě to byl velmi pomalý ploužák.
Při něm se sblížili.
Potom šli k Chazzovi domu, ale tohle nemůžu mluvit, protože není ještě po desáté hodině.
Tak a takhle bych skončil mé vyprávění o procházce a o tom jak se seznámil s jeho přítelem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Slečna náročná Slečna náročná | 28. června 2014 v 19:31 | Reagovat

A po zkoušení skupiny Linkin Park se rozhodli členové (Chazz, Mike, Joe, Rob, Brad, Phoenix), že by si mohly vyjít na procházku.
Ale bohužel polovina z nich nikam nechtěla, radši chtěli jít domu za manželkami nebo za přítelkyněmi. – Takže Linkin park se rozhodli, že půjdou na procházku, ale hned ve druhém souvětí mi sdělíš, že polovina z nich vlastně jít nechtěla. V první větě ale vyjmenováváš všechny. Netuším, proč něco sdělíš a hned to popřeš.

Nesmyslů je tam víc. Ani nevím, zda jsou záměrné, anebo ne. Chápu to správně, že jsi autor, ne autorka? Jestli ano, tak to je poprvé, co tu vidím chlapce. Vždycky jsem si myslela, že chlapci budou psát lépe, protože nemají zběsilou potřebu vytvářet Mary Sue a patetické romantické hrůzy – a v tom jsem asi měla pravdu. Ale češtinářsky a stylisticky jsou na tom zřejmě stejně mizerně. Škoda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama