Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Joe ve výtahu - autorka Nunik.Tutik

15. prosince 2012 v 15:00 | Nunik.Tutik |  Zábavné povídky
Byli jsme s klukama na turné a byli jsme ubytovaní v jednom hotelu. Byli jsme v restauraci na obědě.
Dal jsem si k jídlu MEXICKÉ FAZOLE. Když sem dojedl, tak sem ucejtil takový bubláni v podbříšku. Řekl jsem klukům: "Jdu do pokoje, páč sem unavenej."
Když jsem nastupoval do výtahu v úmyslu, že pujdu do svýho pokoje a tam si po náročném půl dni odpočinu. Nastoupil jsem, zmáčknu knoflík (5. patro) a čekám, než se dveře zavřou.
Do výtahu přiběhla nějaká paní.
Najednou mě začalo bolet břicho (potřeboval jsem si prdnout).
Řekl jsem si: "Joey, to vydržíš."
Ale ouha, nejdřív jsem vypustil ticháčka. Jsem si říkal, to je v poho, ta paní nic neslyšela. Měl jsem pravdu, paní nic neslyšela, ale ucejtila.
Chudák paní. Málem tam zhebla smrady.
Naštěstí paní ve 4. patře vystoupila a já mohl pokračovat v cestě do pokoje sám.
Páté patro!
KONEČNĚ, řekl jsem si.
Když se výtah otevřel, okamžitě jsem odtamtud vylít a zastavil jsem se, až v pokoji na hajzlu. Bože, to byla sračka! =( Byl jsem tam skoro půl dne.
Kluci mezi tím přišli z restaurace a šli mě hledat. Když přišli ke mně do pokoje a ucítili ten smrad z hajzlu, okamžitě věděli, kde jsem.
Potichoučku se přiblížili k záchodovým dveřím s osvěžovačem vzduchu. Pověřili Roba, ať otevře dveře a zaútočí na mě se sprejem.
Já se tak lekl, že jsem se propad do záchodový mísy a kluci se váleli smíchy na zemi. Nakonec to dopadlo tak, že jsem musel zaplatit opravu záchoda, páč jak jsem se propadl, záchod to nevydržel...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna náročná Slečna náročná | 28. června 2014 v 19:34 | Reagovat

Chápu záměr, ale vtipné mi to nepřipadalo. Možná je to tím, že tohle není zrovna to, co bych považovala za zábavné. Ale možná je to také jen tím, že to neumíš napsat tak, aby to vtipné bylo. Kdybych pozorovala, jak se tohle někomu děje, asi bych se i smála. Ale takhle napsané to nefunguje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama