Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Kapela bez cenzury - autor AliKlif

15. prosince 2012 v 22:00 | AliKlif |  Zábavné povídky
Jak to bylo ve skutečnosti:
Jednou léta páně 1990 velký hulič jménem Mike Shinoda založil s BBB (Big Bad Bradem) skupinu Xero. Inu rozhodli se koupit si nějaké náčiní, ať mají na co hrát a šli na tržnici na místním náměstíčku. A tam mezi tamtamama vobjevili Joea Hahna, jak na černo prodává vinyly a nějaké hudební nástroje. Aby to všechno nemuseli kupovat, tak Hahnovi nabídli, aby se stal členem kapeli.
A tak se stalo, že když se u Mikea v kumbálu pokoušeli něco zahrát, tak zjistili, že v tom složení to asi opravdu nepůjde. Přeci jen Mikeovo kvílení doprovázené pár akordy od Brada a jakýmsi Joevým skečováním nebylo zrovna to pravé. A tak uspořádali konkurz na rockera. Přišla na něj červená karkulka, Michael Jackson, Avril a nakonec Chester Bennington..
Přišel taky vlk a všechny kromě Chestera sežral. To se potom Mike naštval, hodil vlka do bazénu, protože studny v té době byly prostě out. A tak jim nezbylo nic jiného, než toho podivína Chestera, co vypadal jako houmles, přijmout.
Ten sfetovanej houmeles se nakonec ujal, ale Xeru furt něco chybělo a tak přijali basáka Phoenixe, kterej byl před tím zápasníkem sumo, ale Joe mu ty kila strašně záviděl, tak ho museli vykázat z kapeli pryč, dokud nezhubne. Když se Phoenix vrátil, tak už jako sportovec, ale v Xero jim pořád něco scházelo.
Když tu jednou Mike, hlava vyhulená, když ho nohy neunesly a zem se zvedla proti němu, na to konečně přišel. Chyběli mu v jejich rachotu nějaký ty rány.. bubny.. bubeník! A tak na tohle místo už totálně jetej Mike vybral svýho dobrýho kámoše Roba, který se mimochodem později dobře využil jako módní doplněk klipu Papercut.
Když se z toho Mike vyspal a flashbacky pominuli, tak zase zkusili jednou něco zahrát. Než se naučili noty a sebrali se aspoň trochu, tak to znělo, jako když se bourá železářství, ale jejich název se jim zdál hloupej. Tak se přejmenovali na Hybřid Terory (podle Joeovy první holky z vietnamský tržnice), ale i to jim počase přišlo hloupý. Dokonce hloupější, tak to přejmenovali na Hybrid Theory. Ten název jako první chtěli původně Mike a Joe.. hibridi ..název už konečně byl, tak se snažili něco zahrát. Něco, co by se dalo poslouchat a znělo to jinak, než vrnění kočky.
Phoenix začal brnkat na basskytaru, Brad na kytaru. Rob začal mlátit na bicí (které mimochodem viděl poprvé v životě), jak divej. Joe si vymyslel přezdívku Mr. Hahn (mr. podle něho zkráceně znamenala mr*ka) a mohl začít zběsile mixovat.
Chester zrovna otevíral pusu, že zazpívá svým jemným typickým boybandovým hláskem refrém, když mu Mike šlápl na haksnu. Chester zařval tak, až to zamrazilo. Mike začal nadávat.. Jenže to jeho nadávání znělo jako rap a tak mu to docela šlo, že už u toho zůstal.
A tak vznikl první song skupiny Hybrid Theory, jmenoval se Rhinestone (později ho věnovali Karlu Gottovi jako For Gott - později jetým Chesterem zkomoleno jako Forgotten). Při dalším jejich klipu Esaul zase nakopal Chestera do zadku rozzřenej domovník, u kterého měli pronajatý byt. A protože dělali děsnej rámus, tak se naštval. Takhle vlastně vznikl Esaul.
Když měli hotovo, tak tam šlehli ještě pár kousků a řekli si, že půjdou druhý den zkusit štěstí u nějaký nahrávací společnosti. Doufali, že jim to vydá, ale nejdřív to prostě museli zachlastat. Jenže druhej den přišli do první nahrávací společnosti s děsnou opici, tak je nechali vyvést, protože si mysleli, že jim spíš jdou něco ukrást.
Když byli doma, řekli si: "Ty káre, mi máme ale blbej název. Změníme ho na Lincoln Park." T
ak to změnili a sjetech Chester ho zase zkomolil na Linkin Park. Mike řekl: Doufám, že budeme mít plno teenies, abychom si mohli vydělávat i na dementních remixech s Eminemem a taky na tom, že budeme vydávat blbý live alba.
Ostatní s tím souhlasili a blekotali cosi o smažkách a raději si hleděli svýho, ačkoliv Mike byl výmečně v pohodě a nechtěl nikomu nakopat. Když se druhej den chystali zas na návštěvu nějaký společnosti, tak prošli kolem zrdcadla a tak si říkaj: Probůh, kdo to maloval? To je děs. A přišli na to, že když se na sebe koupí jiný oblečení než tepláky od vietnamců (což Joea hluboce urazilo a trpěl tím) tak možná nebudou vypadat tak odpudivě a třeba je někde i vezmou. Dneska všichni přece poslouchaj hudbu jenom kvůli vzhledu interpretů.

Mike se oblíkl do hadrů od DC. Joe se nahákoval do značkové kolekce od Vietnamců a ostatní šli do dalšího vydavatelství, kde potkali nejlepšího producenta kačera Donalda, kterými vnutili svý demo, aby jim vydal nový album. Kačer Don-gilmore-nald jim řekl, že jestli nezahrajou něco pořádnýho, tak na ně totáč kašle. Přez noc tedy dali dohromady Hybrid Theory EP.

HT EP (obsahující prvky diska, dead metalu a dechovky) se Donu-Jose armanu-gilmorovi zalíbilo natolik, že s Linkin Park vydal dost úspěšný album Hybrid Theory, kde je i písnička pro Káju Gotta.

Jenže na HT se museli obejít bez Phoenixe, protože zase ztloustl, jak pořád jedl ty Joeho korejský šlichty a tak ho Mr. Hahn zase vyrazil. Ať si se starými známými protáhne kosti. Pak přišel ten nejkomrečnejší shit pod sluncem.. Reanimation ..Mike se zase jednou zhulil, že kolem sebe viděl samý polonahý jeptišky. Půjčil si od Joeho nádobíčko a už to bylo. Ostatní nad tím jenom lomili rukama, ale fanoušci jim to stejně sežrali i s navijákem.
Nikdo už ani nechtěl zabránit Mikeovi, aby tu svou sračku začal prodávat. Snažili se to napravit tím, že začali pracovat na novým albu a psal se rok 2003 a konečně vydali Meteoru..

Prokopali se i Live In Texas, kde se museli dost snažit, aby nevypadali jako sjetý smažky a na posledním cd, který vyjelo v roce 2008 Minutes To Midnight se snažili tvářit jako obr intelektuálové. Fanoušci jim to všechno zbaštili, ale přátelé a rodina ví, že jde pořád o stejný huliče jako před lety..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama