Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Konec - autorka A.S.I.M

15. prosince 2012 v 18:00 | A.S.I.M |  Romantické povídky
Krátký reálný, smutný i romantický, příběh, kde se autor zaměřil na hlavní hrdinku Michele a Chestera. Líbání je v tomto příběhu na denním pořádku a není to jediná věc, kolem které se děj točí. Rozchod a konec vztahu navazuje na nový romantický začátek a překvapení...Byla noc a Michele se toulala sama parkem. Ještě teď se jí v hlavě ozývala Lukasova slova, která jí řekl těsně před plesem:

"Mám jinou holku, je konec… konec… konec…"ozývalo se jí v hlavě. To slovo se opakovalo jako kapky, co padaly z nebe. Měla chuť zařvat - dost, ale nešlo to. Nevyšla ani hláska. Jak jí tohle mohl udělat. Byla úplně zmáčená, plesové šaty na ní visely, jak kus hadru a boty ji šíleně tlačily. Vlastně nikdy šaty, ani podpatky nenosila, ale kvůli Lukasovi byla schopná téměř čehokoli. Sundala si boty a šla po mokré zemi úplně bosá.
Konec, konec, konec… ozývalo se jí dál v hlavě.
V tom zaslechla křik nějaké dívky. Křičela na svého kluka, Michele stála kousek od nich a jelikož neměla stejně, co dělat, zaposlouchala se do jejich rozhovoru…
"Ne, Chazzy, je konec, konec, konec!"
Proč tohle slovo všichni používají. Mohla si domyslet, že vztah těch dvou skončil ze stejného důvodu, jako ten její s Lukasem.
"Nemůžu ti to odpustit, prostě to nejde. Neměl jsi to dělat já..." Už nedořekla a dala se na útěk.
Ten kluk se ji ani nesnažil zachytit. Jen klesl na lavičku a sklonil hlavu k zemi.
Konec
Měla chuť to všechno skončit, s Lukasem byli už skoro dva roky a on jí pak řekne, že je konec! Vzala mobil a vytočila Linsey.
Byla to její dlouholetá kmoška, a i když sama nikdy neměla žádnej vážnější vztah, dokázala Michele vždy vytáhnout z každé depky a měla vždy po ruce nějakou radu. Ani tentokrát nezklamala. Domluvili se na druhý den a Linsey zavěsila.
Michele byla opět sama to ticho jí zžíralo. Nutilo ji poslouchat stále to slovo - Konec, konec, konec. Když se konečně otočila, po pěti minutách zírání do blba, ten kluk už tam neseděl.
Konec
Doma si jako vždycky zapnula komp, internet a zabrouzdala na chat. Původně tedy chtěla jít do místnosti L.A., ale bylo jí tak hrozně, že raději zvolila "zlomená srdce", kde se jednak chtěla vypovídat a jednak tam byli jen dva lidé a ona teď nestála o nějakou zvláštní pozornost.
Vstoupila teda do místnosti, kde se nacházel už pouze jeden člověk, jakýsi Chemist. Po chvíli, co se spolu bavili, zjistili, že je dneska postihlo to samé, tedy - rozchod. Povídali si celou věčnost, až když bylo pět hodin ráno. Rozloučili se. Michele, ale nespala. Přemýšlela o tom Chemistovi. Dalo se s ním skvěle povídat, a ačkoli to Michele vůbec nečekala, že se po tak krátké době po rozchodu s Lukasem - chtěla se s ním setkat.
Konec
Druhý den večer byla už v sedm nastartěná u kompu a čekala na Chemista. Bohužel, ale nepřišel.
Michele došlo, že ji potřeboval jen jako utěšení, že je nejspíš někde s nějakou holkou.
"Proč jsou všichni kluci takový," mumlala do polštáře a přemáhal jí smutek. Vzpomněla si opět na Lukase, na to, jak to s ní skončil - konec, konec, konec. "Už ne," vykřikla a dala se do breku.
Konec
Večer jí přišla smska: Přijď v 22:00 do parku.
Neměla nejmenší náladu tam jít, takže se zavrtala do peřin a usnula.
Zhruba v jedenáct jí zazvonil mobil.
Byla tak rozespalá, že se ani nekoukla na obrazovku a zvedla to.
"Ahoj, Michele, proč jsi nepřišla?"
"A proč jsi včera nepřišel ty?"
Chemist se odmlčel… "Měl jsem nějakou práci."
Tohle už Michele nehodlala dál poslouchat a hodila mobil na zem. O pět minut později jí opět zvonil mobil.
"Michele, pojď, prosím, ven před barák."
"Proč to mám dělat?"
"Prosím," řekl Chemist a zavěsil, aby neměla šanci odporovat.
Michele mu nevěřila, ale přešla k oknu a tam uviděla o lampu opřeného toho kluka s kapucou, co ho onehdy viděla v parku. Vyšla tedy ven a spustila: "Už nemáš nikoho jinýho?"
"Ale, Michele, já ti nemůžu říct, co jsem měl za práci."
"Ani nemusíš, mně je to jasný. Máš holku."
"Proč si to myslíš?" zeptal se tázavě.
"Byla jsem v parku tenkrát, když ses tam hádal se svojí holkou."
Chemistovi se na obličeji objevil úsměv, přešel k ní a dal jí ruce kolem pasu: "Jenže mi se s Gery rozešli kvůli tomu, že jsem dal pěstí jejímu bráchovi, protože o mně tvrdil, že jsem děvkař, a že…" Nedořekl.
Michele na něj upírala svý hnědý oči.
"Že spolu měli poněkud jiný vztah, než sestra s bratrem."
"A jaký vztah máš se mnou? Lépe řečeno, jaké úmysly?"
"No, třeba…" Přistoupil k ní a políbil ji.
"Nebo?"
"Zatím nic jinýho," rozesmál se Chemist a znovu ji políbil. "Nešla bys na procházku? Třebas do parku?" zeptal se.
Michele se usmála a mrkla směrem ke svým nohám. Měla jen pantofle.
"No, nevadí, tak já si tě ponesu," řekl Chemist a vzal ji do náručí.
Konec
Celou noc se toulali parkem, až k ránu se dopotáceli domů. Michele se v hlavě znovu honily myšlenky. Líbala se s klukem, kterýmu vlastně ani neviděla do tváře, protože měl kapuci a kšiltovku. Bylo to dost bláznivý, ale začínala si uvědomovat, že nezáleží na vzhledu.
Lukas byl sice dost hezkej, ale povahou hroznej.
Nevěděla sice vůbec ani jak se Chemist jmenuje - znala ho jen přezdívkou, ale měla ho ráda i tak. Všechny tyhle myšlenky se jí honily hlavou tak dlouho, dokud ji nepřemohla únava a ona neusnula.
Konec
Ráno šla jako obvykle k snídani a na stole našla obálku.
Mamka jí sice nechávala vzkazy, ale nikdy obálky.
S pochybnostmi ji tedy otevřela. V tu chvíli se jí zastavil dech.
Byl v ní lístek na utajovaný koncert LP. Že by jí ho mamka koupila? To se jí příliš nezdálo, jelikož mamka tomuhle stylu muziky neholdovala a táta už vůbec ne. Tak kdo jí ho dal? Bylo jí to, ale jedno a večer se tam vypravila. Moc lidí tam nebylo, jen pár z LPU.
Stoupla si teda hned pod podium, aby měla lepší výhled.
Konec
Celý koncert byl úplně úžasnej, kluci byli skvělí a fanoušci byli naprosto nadšení. Když už byl po několika přídavkách opravdu konec, se Michele dopotácela úplně unavená k baru a objednala si džus. V tom jí někdo zaklepal na rameno.
Byl to Chemist.
"Ahoj, ty máš rád Linkiny? Že ses nepřiznal," řekla s úsměvěm Michele.
"Víš, Michele, já ti musím něco říct…" Tajemně nadhodil Chem.
"Co?"
Chemit si beze slova sundal kapuci i kšiltovku a Michele poznala, že Chemist je vlastně Chester. "A-ale proč si mi to tajil?"
"Já chtěl vědět, jestli máš ráda obyčejného Chestera nebo Chestera z Linkin Park."
"A-aha," řekla Michele. Navíc se nevzmohla. Dokud to byl jen Chemist, dokázala se s ním bavit normálně, ale teď, když to byl Chester Bennington, nevěděla, co říct. Vyšla nějak naprázdno, prostě se na nic nevzmohla.
Chester jí jen s úsměvem pozoroval a upíral na ni ty svoje hnědý oči. "Teď už doufám chápeš, co byla ta práce?" zetal se na konec.
"J-j-o." Kývla Michele.
Chester už to nevydržel a políbil ji. To asi jediný zabralo, aby se vrátila zpátky na zem…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Slečna náročná Slečna náročná | 26. září 2013 v 18:28 | Reagovat

Ještě teď se jí v hlavě ozývala Lukasova slova, která jí řekl těsně před plesem: "Mám jinou holku, je konec… konec… konec…"ozývalo se jí v hlavě. – Takhle ne. Buď napiš, co jí řekl, nebo napiš, co se jí ozývalo v hlavě. Ne dohromady.

Měla chuť zařvat - dost, ale nešlo to. – Chtěla zařvat: „Dost!“, anebo se jí chtělo dost řvát?

"Ne, Chazzy, je konec, konec, konec!"
Proč tohle slovo všichni používají. – Spíš proč ho všichni opakují třikrát.

Domluvili se na druhý den a Linsey zavěsila. – Takže jedna z nich je muž.

Doma si jako vždycky zapnula komp, internet a zabrouzdala na chat. Původně tedy chtěla jít do místnosti L.A., ale bylo jí tak hrozně, že raději zvolila "zlomená srdce", kde se jednak chtěla vypovídat a jednak tam byli jen dva lidé a ona teď nestála o nějakou zvláštní pozornost. – Tohle schéma místností funguje na Lide.cz, ale je něco takového také v USA? Několik zahraničních „chatů“ jsem navštívila a žádný nefungoval takhle. Tak buď jsem se netrefila na ty „správné“, anebo jsi bez myšlení převedla něco českého do USA...

Druhý den večer byla už v sedm nastartěná u kompu a čekala na Chemista. Bohužel, ale nepřišel. – Nastartěná? Zkus používat slova, která skutečně existují. Tady si nepovídáš s kámoškou z osmý třídy během přestávky před tělocvikem, ale vyprávíš příběh.

Michele došlo, že ji potřeboval jen jako utěšení, že je nejspíš někde s nějakou holkou. – A jako o co jiného by mělo jít? To platí nějaký zákon, podle kterého, když si pár hodin s někým píšete, jste skoro ve vztahu nebo tak? Já si vždycky myslela, že chat je od toho, abyste si prostě s někým pokecali, když se nudíte a tak... Někdo to ale evidentně bere skoro tak vážně jako žádost o ruku.

Už aby byl konec! Těch konců je tu tolik...

Tohle už Michele nehodlala dál poslouchat a hodila mobil na zem. O pět minut později jí opět zvonil mobil. – Ježiš a neni blbá? Sorry, ale tohle je fakt děsná pubertálka.

"Michele, pojď, prosím, ven před barák." – Ona úplně neznámýmu člověku dala svou adresu? Já už nemám slov.

Hele, nerada jsem hnusná, ale celý je to kravina. Ti dva si spolu jednou psali a ona už ho podezírá z nevěry či co. On ji líbá jako by ji miloval, když ji vlastně nikdy neviděl...

"No, nevadí, tak já si tě ponesu," řekl Chemist a vzal ji do náručí. – Nebo by si taky mohla zajít pro boty, když stála před domem a zabralo by jí to asi tak 3 minuty.

Líbala se s klukem, kterýmu vlastně ani neviděla do tváře, protože měl kapuci a kšiltovku. Bylo to dost bláznivý, ale začínala si uvědomovat, že nezáleží na vzhledu. – Jasně, oblíbená fráze pubošů. Většinou, když lidé dospějí, uvědomí si, že záleží jak na tom, co je vevnitř, tak i na vzhledu. Protože lidem, kteří nás nepřitahují, ale máme je rádi pro to, jací jsou, se říká kamarádi... víme?

Lukas byl sice dost hezkej, ale povahou hroznej. – A proč s ním tedy chodila? A proč se pro něj tedy trápila?

Nevěděla sice vůbec ani jak se Chemist jmenuje - znala ho jen přezdívkou, ale měla ho ráda i tak. – Jasně, když s někým jdu ven nebo na někoho promluvím v akademické knihovně, taky vůbec neřeknu, jak se jmenuju. A vůůůbec se nezajímám o to, jak se jmenuje druhý. Prostě ho oslovuju: „Hej ty.“ Dává smysl...

Byl v ní lístek na utajovaný koncert LP. – To asi moc utajovaný nebyl... a proč by nakonec vlastně byl? Vím, že se dělají soukromé koncerty pro určité pozvané osobnosti, ale tam si pak nemůže zpěvák zvát, koho chce. Tam zve ten, kdo si skupinu objednal.

V tom jí někdo zaklepal na rameno.
Byl to Chemist. – Jak ho poznala, když neví, jak vypadá?

A budeme se bavit o tom, jak by se Chester asi těžko rozcházel v parku na veřejnosti se svou holkou? To obvykle celebrity nedělají. Ty všechno dělají v soukromí. Hádej, proč asi...

Jinak, co to všichni máte s tím dospělým zpěvákem, který si začne s puberťačkou? To tu maj všichni sklony k pedofilii, či co?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama