Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Komentáře

1 Slečna náročná Slečna náročná | 21. května 2014 v 16:59 | Reagovat

Krátký vtipný příběh, který je psaný formou deníku a vyprávění. – Mám dotaz k příběhu, který je psaný jako vyprávění. Copak ono lze napsat příběh, v němž se nic nevypráví? Narace je přece základ beletrie...

Moc nechápu poznámku o profesorovi rodinky. Říkáš to coby postava, anebo jsi jakožto autorka vstoupila do textu a komentuješ, co sama píšeš?

Chápu to správně, že ony tolik dní vymejšlely, co na sebe – a pak si vzala LP triko a DC boty? Mno, to zrovna není to, co čekáte, když vám někdo sdělí, že si bude pracně vybírat outfit. Chci říct, že naprosto neženské boty, triko s logem skupiny a nejspíš džíny nebo kapsáče, to zrovna není něco, co byste museli vybírat. To je to, co na sebe hodíte, když musíte za 5 minut odejít z domova...

Budeme se dohadovat o tom, že je to celé hloupost? Dobře, dědek je kouzelnej, takže dejme tomu, že se mohly dostat až do sprch a nikdo je nezastavil. Ale proč by se proboha Rob měl kácet, ostatní měli být zelení? To jsem vůbec nepochopila. A jak to myslíš, že když dohrála písnička, slezly dolů? Vždyť se Rob skácel, tak to asi dál nehráli a šli mu pomoct, ne?

Přišli k nám a zeptali se nás, jak se jmenujeme a spol. – Ne, sem patří „apod.“, ale ideální by bylo, kdyby tam žádné zkratky nebyly. Nevypadá to dobře.

Konec je opět skluz do červené knihovny. Proč já se ještě namáhám hledat tu něco, co bude... prostě normální? Anebo to aspoň nebude mít tenhle univerzální konec o svatbě a dětech?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.