Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Nadržený Chester - autorka Carmen B.

16. prosince 2012 v 13:00 | Carmen B. |  Zábavné povídky
Pro čtenáře od 18 let!
Krátký sprosťácký příběh s lehce erotickým dějem, kde je hlavním hrdinou Chester. Po ránu má šílenou chuť na sex a neví, co s ní. Vyřeší to po svém a hupsne s Karmen do postele, což by ale neměl...


Jednoho dne se Chester probudil s chutí na sex. Zavolal teda bez váhání Chensie, jenže zjistil, že jeho milovaná, jediná láska, odjela na týden na pracovní schůzku.
A co teď?
Chuť tu byla pořád a pořád a byla větší a větší.
Vstal z postele a odešel na wc. Co tam asi dělal? … Nějaké sprosťárny! Ale jeho touha nebyla menší. Napadlo ho zajít do bordelu, ale co kdyby to zjistila jeho vyvolená? Popadl tedy telefon a zavolal Chensieně nejlepší kámošce Karmen. Přemlouval Kar, ať přijde, že mu je děsně moc špatně. No, a co by Kar neudělala pro kluka své nej-kámošky?
Za patnáct minut byla u Chestera.
Ten ležel s mokrým ručníkem na hlavě.
Kar o něj měla strach. Udělala mu čaj a doufala, že se mu udělá trochu líp. Když mu ho odnášela do postele, Chester seděl v trenclích na posteli a v ruce držel láhev šampaňského. Kar se jen usmála a řekla: "Ty simulante!"
"Já nesimuluju! Já… No, já jsem nemocnej! Potřebuju sex!"
"No, ale v tom já ti nepomůžu."
"Tak si se mnou aspoň připij!"
Kar ale hned Chestera upozornila, že si dá jen jednu skleničku a pak, že má schůzku s Mikeem. Nakonec z jedné skleničky byly dvě, ze dvou tři, ze tří čtyři a ze čtyř osm lahví. Tak bylo samozřejmý, že se Kar na rande s Mikeem nedostavila, a že oba byli úplně mimo, prostě to nějak malinko přehnali.
Chester měl tou opilostí takovou chuť na sex, že se s Kar začal vášnivě a divoce, a přitom tak krásně i něžně, líbat. Po pár minutách byli vysvlečení v posteli, hladili se po celém těle, líbali, no, prostě super předehra. Pak Chester přiložil ústa ke Karmeninu uchu a zašeptal: "Chceš prožít pořádné vzrušující, nemilosrdné a nezapomenutelné milování?"
Kar na souhlas přikývla.
Chester vážně nelhal, bylo to vážně nejhezčí milování. Chester něžně zasunul, vysunul a pořád dokola. No, ne, že by to bylo něžné, spíš to bylo nemilosrdné, kruté zasunutí, jak sliboval. Pak zasunutí prstíčků a líbání. Chestera totiž vůbec nezajímalo, jak se Kar cítila, on prostě jel.
Kar už lezla pod deku, aby mu taky udělala dobře, ale v tom někdo vešel do ložnice - byla to Chensie!
Vrátila se o tři dny dříve, aby mohla být svým miláčkem, který byl doma sám. Ztuhla ve dveřích v tom přišel i Mike s úsměvem do ložnice, ale hned jak viděl Chestera a Karmen, úsměv se mu z tváře rychle vytratil…
Pak se ale Chensie probudila celá zpocená ze svého hrozného a děsivého snu!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama