Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Komentáře

1 no... no... | 30. ledna 2013 v 17:53 | Reagovat

Musím říct, že se mi tady Chezzy nelíbí. Zato Mike? :D Ale jo, fajn povídka :) A je to skvěle napsaný!

2 Slečna náročná Slečna náročná | 5. června 2014 v 14:47 | Reagovat

Vzhledem k Chesterově minulosti nebudu vůbec rozebírat, proč si tolik lidí tady bere za námět drogy a Chazze, co v tom jede (a v lepším případě se vrátí vyléčený). Dává to docela smysl, že to pro lidi bude prostě přitažlivé téma.

Celkově se mi líbí, že to není přehnané v tom smyslu, že se ráno rozejde s přítelkyní a druhý den už miluje jinou. Za to máš bod.

Že se mu Jess rozhodla odpustit, to beru. Já bych asi jednala jinak, ale tohle není o mě, ale o hlavní postavě Jess, která to má prostě jinak. Ale proč, pro všechno svaté, musí každá dobře rozjetá povídka, skončit tím kýčovitým koncem o svatbě a dětech? Vždyť to musí i tebe bít do očí, když to přečteš, že je to tam křečovitě nacpané a bylo by to lepší bez toho. Nebo ne? Věř mi, nemusí každá povídka s happy endem končit těhotenstvím a manželstvím. Opravdu ne. Tady mi to vadí obzvlášť, protože to jinak byla solidní povídka... Nic převratného, ale neurazí to a dá se to číst. Až na ten konec no...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.