Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Osud - 1. kapitola

17. prosince 2012 v 12:00 | BarkyLarky |  Osud - autorka BarkyLarky
Nakonec jsem vyfasovala pokutu za to, že Mike neměl helmu, za rychlou jízdu a za ohrožování ostatních lidí na dálnici. "Řidičský průkaz vám odebereme taky, slečno… Bourdonová," říká mi ten otravný policajt.
Zachycuju Mikeův nechápavý pohled.
"A co s motorkou? Jak teď dojedu domů? Když nemám řidičák? Ne, že bych řidičák potřeb…" Nedomluvím, páč mě přerušuje strážce zákona.
"To už je váš problém." Usměje se škodolibě.
Když nakládají mojí motorku na auto, neudržím se a vzteky kopu do policejního auta, za co dostanu pokutu taky, takže mě to dorazí o to víc a já kopu do betonové zídky na kraji dálnice. Chvilku nikdo z nás dvou nemluví, až pak Mike zařve:
"Taxi!" A divoce mává rukou na žluté projíždějící auto. "Pojď!" Chytne mě za ruku a nasedáme spolu do auta.
"Tak kam to bude?" ptá se řidič, který se na mě zašklebí a hned po první větě pronese: "Slečinko, s tím vaším oblečkem mi zašpiníte potahy!"
"Tak si vykuř, vole!" Naštvaně vystupuju z taxíku a bouchám dveřmi.
Mike neotálí a vystupuje krátce po mně. "Co ti je?" ptá se s úsměvem Mike.
"Nic, jenom mi zabavili motorku, řidičák, dostala sem pokutu, jak celý L.A., a ty se mě s přiblblým úsměvem ptáš, co je?!" řvu na Mikea a ještě stačím na ujíždějícího taxikáře ukázat prostředníček.
"No, tak sorry, no… nemusíš na mně hned řvát," říká Mike, hodím po něm zlostný pohled a on pokračuje: "Ten policajt ti řekl, slečno Bourdonová… Ty máš něco s Robem Bourdonem?"
Mlčím.
"Hej! Slyšíš?"
"Jo, je to můj brácha."
"To nechápu, on se nikdy o ségře nezmiňoval, vlastně jo, ale neukazoval tě třeba ani na fotkách."
"Ty mi nevěříš?"
"Jo, říkal, že něco připravuje, nějaký večírek pro někoho, kdo má přijet."
"To není možný." Přesvědčuju Mikea. Vidím taxíka a mávám. Pro změnu teď táhnu já Mikea. Taxikář na nás oba sice zírá, ale na rozdíl od toho předchozího, je milý. Dokonce, když vystupujeme, žádá Mikea o autogram na auto.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama