Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Poznání - 9. kapitola

21. prosince 2012 v 22:00 | X.Karin01 |  Poznání - autorka X.Karin01
Když jsem se odebrala za své komnaty, kluci byli celkem zabydlení.
Mike bydlel s Chesterem, což ho lituju, ten mu musel zabrat obě skříně těma svýma hadrama, Phi s Robem a Joe s Bradem, kteří vyrazili omrknout bary a připojil se k nim i Pheonix, asi jediní, co nechtěli strávit večer jako Rob, který si šel lehnout, nebo Mike, který chytil svojí malířskou náladu a přinejhorším Chazz, který pořád vyklízel kufry.
Hm, takže skvělá vyhlídka na večer, zalehla jsem do postele s knížkou a později s notebookem. Na mobilu svítilo 11:47, tak jsem se šla mrknout, zda už všichni spí.
Všude ticho, zhasnuto, musím říct, že jsem myslela, že jsou větší pařiči.
Vlezla jsem do Mikeova pokoje a postele, za ty léta vím, že si bere místo u okna.
"Karin, co potřebuješ?" zeptal se ospale.
"Přišla jsem tě potěšit svojí návštěvou," usmála jsem se.
"Hrozně potěšenej jsem." Zahrabal se do peřin.
"No, tak, Mikeu, je dvanáct hodin a ty už dávno spíš!" Strhla jsem z něj deku.
"Já zítra pracuju." Udělal naštvanýho a sedl si na postel.
"Ty spíš stárneš, než pracuješ," vysmála jsem se mu, natož jsem ho úplně vzbudila a začal se se mnou prát. Jako pokaždé měl větší sílu a já skončila na zemi, přitom jsme vzbudili Chestera a ten vylítl z postele, jako kdyby mu měl spadnout strop na hlavu.
"Co tu děláte?" vyjel na nás naštvaně a zvlášť vylekaně, já jsem se válela s dekou na zemi, Mike stál vítězoslavně na posteli.
"Nacvičujem bojový umění." Začala jsem se sbírat se země a nespouštěla jsem z něj oči, vypadal hrozně sladce, černý vlasy rozčepýřený všemi směry, do půlky těla svlečenej a omámenej spánkem. "To tu byla větší zábava včera a to jsem tu byla sama," dodala jsem. "Tak co chceš dělat?" zajímalo Mikea.
"Mám s časáku novej horor, mů…"
"Horor?" skočil mi nadšeně do řeči Chester. "Tak to přines, shlídnem to."
Došla jsem pro něj do svýho pokoje a než ho Mike stihl pustit, všimla jsem si, jak Chazz převaluje. "Co sebou tak meleš?" Nedalo mi to, abych se nezeptala.
"Bolej mě záda z toho letadla, asi jsem se nějak přeležel," odpověděl mi.
"Chceš namasírovat?" Slezla jsem z Mikeovi postele, kterej dozápasil s Dvdčkem.
"Taková křehotinka mi fakt pomůže." Podíval se na mě, a když viděl, že to myslím vážně, přetočil se na bříško hlavou k telce.
"Uvidíš." Sedla jsem si na něj obkročmo a začala masírovat jeho opálený a potetovaný záda, neměla jsem v plánu ho šetřit.
Pořád se pode mnou vrtěl, muselo ho to chudáčka občas bolet, ale to měl za tu kočku.
Když jsem se na film začala víc soustředit, zapomínala jsem na něj a rukama mu jenom přejížděla po zádech, zatřásl sebou, čímž mi dal najevo, abych se věnovala jemu a ne filmu. "To už by ti mohlo stačit." Slezla jsem z něj a skočila Mikeovi pod peřinu.
"To mě tu necháte bát se samotnýho?" Udělal rozkošně smutnej kukuč.
"Jseš drsnej rocker a skolí tě pouhej horor?" Musím přiznat, že jsem občas přizavírala oči, jak to bylo nechutný.
"Já jsem to vymyslel, půjdu k vám, tam se bát nebudu."
"Tady jsou jen VIPčka," odsekla jsem mu, zarazil se, až jsem se na něj musela podívat, upřel na mě psí pohled, až jsem trochu uhla, aby se k nám vešel. "Ale jestli se tu budeme mačkat, letíš na zem první!"
I když se ke mně tak příjemně přitulil, nedokázala bych ho odstrčit.
Mike si všiml přílišné blízkosti Chazze u mě a tak do něj strčil, snažil se mě vždy chránit, druhej bojovník si nenechal ujít příležitost si bouchnout pěstí a málem by se tam začali prát. Chytla jsem je oba za ruce a nepouštěla, váleli jsme se jeden po druhým, ono jedna postel pro tři není zrovna moc.
Když film skončil, to jsem byla ráda, nikomu se nikam nechtělo, tak jsme zůstali ležet, já si opřela hlavu o Mikeovu hruď a nohy přehodila přes Chestera a divím se po takový zabíjárně jsem usli.
Mike to v noci vzdal a šel si lehnout na původně Chazzyho postel, se kterým jsme se celou noc prali o deku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama