Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Poznání - Prolog

18. prosince 2012 v 15:00 | X.Karin01 |  Poznání - autorka X.Karin01
Středně dlouhý příběh, hlavní hrdinka má velmi úzké vztahy s Linkin Park. Příběh je vtipný, zamilovaný a především zajímavý blízkostí Mikea i Chestera. Je to lehké čtení, které tě vtáhne do sebe a děj tě nenechá v klidu, protože je vážně něžný a lehká erotická atmosféra jej příjemně ozvláštňuje. Karin a Chestera to k sobě prostě táhne... Odolají?

"Hola!" Pozdravím svýho skvělýho kámoše Mikea na letišti, se kterým jsem hrozně dlouho neviděla.
On pořád lítá po zkušebnách, podiích a volný chvilce za Annou, a já se zas předvádím před kamerou.
Následuje mě šestičlenný pozdrav a od Mikea objetí a pusinka.
Kluky z Lp jsem trochu znala, ale nikdy jsme nějak neměli čas si popovídat. Jsem ráda, že přijeli koncertovat do Česka ve dnech, kdy tu mám nějaké natáčení.
Kluci po dlouhý cestě vypadali plní energie, asi se prospali v letadle, což jsem jim záviděla, i když kvůli své práci lítám poměrně často, nikdy jsem se tam nedokázala uvolnit, natož usnout.
Zatím, než jsme si přivolali dva taxíky, i když s těma loďákama nevím, jak se tam chtěli vmáčknout, mi Mike nezapomněl říct, jak mi to sluší a takový kecy.
Natož Chazz zvedl hlavu a sjel mě pohledem.
Musím říct, že byl ze všech nejhezčí, hlavně, když se na jeho dokonalé tváři objevil úsměv. Dlouho jsem se kochat nemohla, protože taxíky byly naloženy jejich zavazadly a my jsme vyrazili do hotelu, který jejich manažer zamluvil, byli asi zvyklí, že s nimi pořád někdo jezdí, takže mně už od včerejška patřil jeden ze čtyř pokojů, který byly propojeny jakoby obývákem a minikuchyňkou, asi zvláštní pozornost pro Chazze.
Když jsme se s Mikeem uvelebili na zadní sedačky a Chester vedle řidiče, jsme se konečně rozjeli, i když krokem, protože všude byla kolona.
Cestou jsem jim ukázala místo, kde budou mít koncert, probrali jsem s Mikeem, co je novýho, a taky jsem se zeptala: "Jak dlouho tu vůbec budete?"
"Pět dní, kočko." Otočil se na mě s úsměvem Chazzy.
"Hele, čum dopředu." Nesnášela jsem, když mě někdo takhle oslovoval.
Moje reakce ho vůbec nepřekvapila, dokonce vypadal, že by se rád pustil do slovního souboje, ale přerušil nás řidič, když nám oznámil:
"Jste na místě."
Podala jsem mu naše český peníze a docela byl v šoku, s klukama jsem mluvila anglicky. Ještě než Chester vystoupil z auta, nasadil si sluneční brýle a otočil se na mě. "Dopovídáme to později, kočko." Přičemž poslední slovo samozřejmě zdůraznil a vyšel na chodník, kde ho hned odchytli novináři s ostatníma členama Lp, kteří za námi dorazili.
Jo, Chemíku, myslela jsem si, že jsi chytřejší, to já jsem vlasy schovala do kšiltovky, na oči sluneční brýle a ještě kapuci, v klidu jsem se dostala až do svýho pokoje a šla si dát osvěžující sprchu. Pak jsem se napíchla na telefon, kde jsem strávila pěknou chvíli času.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama