Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Překvápko (1. část) - autorka TattooGirl

18. prosince 2012 v 10:00 | TattooGirl |  Romantické povídky
Středně dlouhý romantický příběh s veselými zážitky hlavní hrdinky Susan, která se přátelí s Mikeem i Chesterem a skupinu Linkin Park zná jako své boty. Spolu s Christi, která se zamiluje do Chestera, Susie a Mikeem život šlape, tak jak má a Mikea čeká příjemné překvapení. Ale co tomu všemu předcházelo?

Rozplácla jsem se na pohovce vedle Mikea a čuměla na Chazze, jak telefonuje.
"Proč na něj tak civíš?" Nechápal Mike.
"Přemýšlím," odvětila jsem a pořád civěla na Chazze.
"Nad čím?" Nechápal Mike.
"Teď už nad ničím, když mi furt do toho kecáš!" Otočila jsem se na něj naštvaně.
"Promiň," zakřenil se na mě."Pojď." Praštila jsem ho do ramene takovou ranou, jako by jsem se mu chtěla pomstít.
"Au! Hele, uvědom si, že máš páru a nemlať mě, já se jenom ptal! Kam vůbec jdeme?"
Chazz se pohledem na nás náramně bavil, dokonce přestal telefonovat, aby si vychutnal pohled na mě a Mikea.
"Ježiš, tak sorry, ty citlivko!"
"Citlivko?! No, počkej!"
Začala honička v obrovskym obývacím pokoji, kde sídlil Mike.Chazz se tvářil pobaveně, a jako by se nechumelilo, se začal oblékat.
Já jsem mezitím zdrhala před Mikeem a Mike se za mnou hnal s nataženou rukou, jako by chytal slepici.Najednou Chazz zařval tím jeho super hlasem: ,,Děcka, kdo bude v pizzerce poslední, je hlemejžď." Otevřel dveře dokořán a v čas uhnul, jinak bych ho smetla.Mike se pořád hnal za mnou, ale už ne aby mi to odplatil, ale aby vyhrál.
"Sue, počkej." Chytil mě Mike udýchaně.
"Co je?" Otočila jsem se na něj.
"Já..." zarazil se Mike.
"Co?" zeptala jsem se ho.
"No..." začal Mike nejistě.
"Copak?" Naklonila jsem hlavu na stranu.
"Chci být první!" řekl najednou a zdrhl.
"Ty šmejde!" Začala jsem se smát a utíkala za ním. Jak jinak, že? Co jsem vlastně čekala, že řekne? "Susan?" zeptal se Mike.
"No?" Trhla jsem sebou.
"Seš v pohodě?" Mike na mě zkoumavě čuměl se zdviženým obočím.
"Naprosto!" ujistila jsem ho.
"No, já jen, že máš na tričku už asi už všechen kečup z pizzy..." vysvětlil mi a koutky se mu cukaly.
"Cože?" Zděšeně jsem se podívala po mým černým tričku a zhrozila se. "Do prdele, to je blbej kečup," zanadávala jsem a utírala, nebo spíš roztírala si tu červenou hmotu.Mike se otočil, aby viděl, kam jsem pořád tak zarytě civěla. Uviděl Chestera a kývl na něj na pozdrav.
Překvápko
Jak je možný, že vždycky, když někam čumim a je při tom Mike, objeví se na zmíněným místě Chazz. To musí vypadat teda pěkně blbě, kord před Mikeem, do kterýho jsem už nějakou dobu menší blázen. "Čau kluci!" pozdravila jsem je a vešla do malýho tmavýho prostoru, což bylo jejich studio.
"Hoj, Sue," opáčili mi.Sedla jsem si mezi Roba a Brada, který se na mě zašklebil, protože jsem mu zasedla jeho místo, a pozorovala, jak se Mike s Chesterem hádaj kvůli nějakýmu songu.
"Ne, nech to takhle, je to tak lepší!" říkal Chester.
"Jo, jasně, je to lepší, protože tam furt zpíváš jenom ty!" oponoval Mike.
"No, tak to teda ne!" zavrtěl Chester rázně hlavou.
"A proč to tak nemůže bejt? Jsme rockeři, ne hippoeři!" řekl Chazz, čímž se Mike urazil.
"Tak počkej, necháme vybrat nějakýho nezaujatýho," navrhl Mike a ukázal na mě.
"Já?" Začala jsem se nechápavě smát. "Vždyť já vím o hudbě velký hovno!" smála jsem se.
"Ale nedělej, znáš naší muziku líp, než my všichni!" Mávl Chester ploutví.
"Líp?" Nechápavě jsem vyvalila oči.
"Vy si myslíte, že jsem vaše fanynka?" smála jsem se.
"Přestaň! Každej ví, že doma posloucháš Meteoru," zatlemil se Chester.
"Tak to je hlína!" smála jsem se nahlas. I když to byla pravda, přišlo mi to vtipný a navíc Chazz to říkal ze srandy. Neměl tucha, jakej jsem do LP blázen.
"Tak dělej, hodnoť..." Mrkl na mě Chester šibalsky.
"Tak teda, jestli tak nutně potřebuješ můj 'odborný' názor, tak nezdržuj a pusť mi to," zašklebila jsem se.Mike se zatvářil hrozně potěšeně.
"Co..." začala jsem, ale zarazila hodně hlasitá hudba, kterou Chazz pustil. Jinak jsem se chtěla zeptat: "Co se tak nadšeně tlemíš?" Asi po třech minutách, kdy mi Chazz stačil pustit obě verze, a při kterých se málem Brad zabil o moje nohy, když si šel pro Colu, zeptali se na můj názor. Tak a teď se prokecnu, pomyslela jsem si…"Já bych řekla, že to s těma rapama, je lepší," řekla jsem tak, aby to vyznělo lhostejně.
"Já ti to říkal!" řekl Mike vítězně, vyplázl na Chestera jazyk a vděčně se na mě usmál, čímž mě dostal do rozpaků, čehož si zrovna všiml ten pravej, kdo jinej, než Joe.Podezíravě se na mě podíval a pak se vševědoucně usmál, ale jinak mlčel.
"No, tak to teda ne!" zaječel Chester.A bylo to tady nanovo.Hádali se s Mikeem dál, ale nakonec Mike zvítězil díky mé podpoře a pustili mi pomalej song, kterej natočili před chvílí.
"Ach jo, mě ten song hrozně uspává…" zívla jsem.
"Tak spi," zašklebil se Rob.
"No, asi budu muset," řekla jsem a opřela se mu o rameno. Rozhlídla jsem se po studiu a zůstala jsem pohledem viset na Mikeovi.Taky se na mě tak… nevypočitatelně díval.Cukla jsem sebou, když mě Rob položil na jeho kolena. Ale jinak jsem se nebránila. Bylo to pohodlnější. Hned jsem usnula a zdál se mi krásnej sen.
 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama