Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Setkání s Mikeem Shinodou v galerii umění - autorka Sandra

17. prosince 2012 v 17:00 | Sandra |  Erotické povídky - Pro čtenáře od 18 let!
Pro čtenáře od 18 let!
Kraťoučký příběh s lehkým vtipným a erotickým dějem. Hlavní hrdince se totiž podaří potkat Mikea Shinodu v galerii umění... Umění se mění v erotiku a Mike je k sežrání.

Procházím se po nádherné galerii v New Yorku, umění je pro mě jako jídlo, něco, co mi nikdy nestačí a musím toho mít dosyta. Vidím krásné obrazy, různě zbarvené, když v tom najednou spatřím obraz Mikea Shinody, znejistím a chvíli si obraz prohlížím.
"Krásné a velice osobité dílo," prohlásím tak trochu nahlas.
Náhle mě někdo uchopí ze zadu za ramena. "Ano, taky se mi to líbí, myslím, ta práce, ne já." Mile se zasměju a otočím. Když v tom spatřím samostatného Mikea.
Zíráme si jeden druhému do očí, tak krásně se mu blyští.
Vypadá velice spokojený, jako kdyby ho něco strašně nadchlo, oči mu září jako nablyštěné sklo.
Vrhnu se na něj.
A on se nebrání.
Stojíme tam uprostřed galerie a oddáváme se vzájemným polibkům, moc se mi to líbí, celá se mu oddávám.
Potřebovali bychom stůl, ale nikde nic.
Všude docela dost lidí, ale my si jich nevšímali, zajímal nás jen ten náš protějšek a jeho samostatné vzrušení.
Bylo mi strašně příjemně, cítila jsem, jak Mike roste, jak je udýchaný, potřebovali jsme prostor, celým svým tělem jsme se oba přestěhovali za roh, kde byla nějaká kancelář, tam mě hodil na stůl a divoce mě líbal. Pak najednou přestal, říkala sem si co je,začal něco hledat po kapsách a po chvilce vykřikl: "Sakra, já nemám kondomy."
Tvářila sem se jako překvapeně, nevěděla jsem, co říct, on se normálně rozbrečel, úplně mě to dostalo, objala jsem ho a utěšovala, nakonec mi usnul v náručí, bylo to sladký a vůbec mě nemrzelo, že to dopadlo takhle, protože další týden jsme se sešli u něj doma a tam už kondomy měl…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ledabylý mstitel Ledabylý mstitel | 26. srpna 2013 v 18:17 | Reagovat

On se mu blyštil, pak nemají kondomy, ona ho utěšuje, on usne a to vše uprostrěd galerie v NY... Jak říkával spolužák - Tak určitě!

2 Slečna náročná Slečna náročná | 27. srpna 2013 v 18:38 | Reagovat

Tohle je kolosální blbost. Jak už tu někdo zmínil, tohle se těžko stane uprostřed galerie. V galeriích bývají kamery a ochranky. Stačilo by, aby si dali víc než obyčejnou pusu, a vyvedli by je. Ač se to nezdá, tohle není vhodné chování na veřejnosti. Lidem by to nejspíš vadilo i na ulici, takže snad vůbec nemusím říkat, že v instituci, která slouží vystavování umění, to nepřichází v úvahu ani v legraci. Kromě toho, jakožto někdo, kdo umění studoval a studuje, mohu potvrdit, že znalec umění určitě neřekne „Vidím krásné obrazy, různě zbarvené...“ Nepozoruješ listí na stromě. Jestli chceš, aby ti někdo věřil, že hlavní hrdinku zajímá umění, pak takhle to nepůjde! Pak si také uvědom, že Mike je umělec, na své práci si zakládá. Máš dojem, že by chtěl „znesvětit“ uměleckou galerii takovým chováním? Nebo že by si vůbec mohl jakožto vystavující autor dovolit vykousnout se s neznámou ženskou přímo tam, kde to podle tvé povídky udělal? Blbost, že jo? Tak příště víc mysli. A ještě něco: Muži kvůli kondomům nebrečí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama