Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Šílenec Lolle - 1. kapitola

18. prosince 2012 v 23:00 | Sidii |  Šílenec Lolle - autorka Sidii
Doma v L.A.

"Lolle? Seš tu?"
"Jo, jsem Ash, co potřebuješ?" ptám se kamarádky, která mi vtrhne do domu jako velká přílivová vlna.
"Nebudeš mi asi věřit, ale dnes jsem zpívala v klubu a přišel tam Chaz Bennington! A později tam přišel i Mike a ostatní! Chazovi se můj zpěv líbil, chtějí, abych zítra přišla do jejich studia a zkusila s nimi nahrát pár songů! Není to super?"
"Ash, uvědomuješ si, co si mi tu teď řekla?!" zeptala jsem se "hvězdičkama" v očích.
"Jasně, Lolle! Víš, jak sem šťastná?! Budu zpívat s mojí životní láskou Chazíkem v jejich studiu! A ještě k tomu s nejlepší skupinou na světě! BOMBA!" Skoro pištěla štěstím přes celej barák.
"Super... máš štěstí ... ty s Chazem určo budete spolu, ale já budu o Mikeovi jenom snít… a navíc, i kdybychom spolu někdy byli, nevím, jestli bych mu neumřela v náručí..." řekla jsem smutně Ash.
"Lolle, mám nápad! Příští týden podstoupíš tu operaci, že? Tak na počest tvého uzdravování udělám party, na kterou pozvu i Linkin Park! Tam se s Mikeem poznáš a třeba se mu budeš líbit!" :) řekla mi Ash svůj plán a já se na ni usmála a řekla:
"Tak jo, ale doufám, že operaci přežiju..."

Šílenec Lolle

Ashley a Chester se spolu kamarádí čím dál víc... Dokonce je Chaz s ní, když čeká na výsledek mojí operace.
"Slečna Halliganová?" zeptal se Ash nějaký doktor.
"Ano, to sem já," řekla nervózní Ash.
"Tak se můžete přestat bát. Slečna Carolline Willgess je v pořádku. Po této operaci můžeme vyloučit smrtelné následky. Necháme si ji tady asi tři týdny, každé dva dny bude chodit na vyšetření a asi za dva týdny ji budeme znovu operovat. O jejím stavu Vás budeme průběžně informovat. Prosím, jaké je vaše telefonní číslo?"
"Sedm tři jedna… Dva dva dva… Pět sedm jedna," řekla Ash doktorovi své číslo na mobil a s úlevou padla na lavičku v čekárně vedle Chaze.
"Tak co?" zeptal se Chaz.
"Bude v pořádku!" řekla mu šťastná Ashley a padla mu kolem krku. V tu chvíli jí bylo úplně jedno, co dělá, byla ráda, že budu zase normálně žít.
Šílenec Lolle
"Lolle, zlato, jak se cítíš?" zeptala se hned po probuzení Ashley.
"Líp... bolí mě hlava, ale stojí to za to vědět, že budu žít! Jé, to je Chester? Ráda Tě poznávám, teda nevadí, že ti tykám?"
"Ne, v poho. A ty si Lolle, že? Ashley o tobě může vykládat celé dny. Viď?" Pošťuchoval Chaz Ash.
Povídali jsme si tam všichni tři a pak jsme se s Ash koukly obě dvě na Chaze.
Ten se na nás nechápavě koukal a Ash začala:
"Tak Chazine, povídej o Linkinech! Tady kolegyně chce vědět, jaký je to být v jedný kapele s Joem..." :D
A Chaz se začal smát s ní a pak konečně ještě vychlámaným hlasem řekl: "Mno… Pracovat s Mr. Hahnem je... jak to říct... mno, zajímavý..." :D
"Ash, tu oslavu budeme muset asi odložit, že?" zeptala jsem se smutně.
"Jo, Lolle... budeme to muset odložit až na příští měsíc... dřív tě totiž nepustí...":( řekla taky smutně Ash.
"Ale stojí za to odložit tu party, protože pak jich budeme moct udělat, kolik budeme chtít!" Rozveselila jsem Ashley i Chaze, ale sama jsem jen doufala. I když doktor řekl, že jsem přes smrtelné nebezpečí, i tak mám trochu strach...
Ash a Chester už musí jít,prej musím odpočívat…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama