Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Šílenec Lolle - 4. kapitola

19. prosince 2012 v 19:00 | Sidii |  Šílenec Lolle - autorka Sidii
Za dobu, co jsem byla v nemocnici, mě Mike přišel navštívit asi tisíckrát. Bylo to super!
Konečně mě pustili s tím, že musím ještě odpočívat a že mám brát prášky na úplné uzdravení. Ash bude s Linkinama nahrávat desku! Pozvali mě do studia, prej se mám kouknout a ohodnotit to. Jdu tam s Ash.
Šílenec Lolle
Ash si zase ráno zabrala koupelnu... ach jo... další hodinu čekat!!!
Konečně vylezla z tý koupelny... fuj, to je puch... ona to tam asi polila nějakou odpornou voňavkou! Nedá se to čuchat! ,,Ashley!" zařval můj naštvaný poloudušený hlas.
"Ajaj... Co je, Lolle?" zařvala na mě Ash JAKOŽE nechápavě.
"Nedělej, že nevíš vo co go! Kdo tady asi zasmradil tu koupelnu s nějakou šílenou puchnou od Naomi Campbell?!" zařvala sem zase já.
Ozvalo se jen nějaký hvízdání a pak rychlé utíkající kroky a cvaknutí hlavních dveří. Utekla! "Počkej ve studiu, Ash!" řekla jsem zákeřně (jen tak ze srandy).
Šílenec Lolle
Dojela jsem do toho jejich slavnýho studia a potichoučku jsem otevřela dveře. Šla jsem neslyšnými kroky až k Ashley, Chazovi a Mikeovi, kteří byli na lavičce a něco řešili. Všechny jsem je objala a řekla: "Čao mazlíci!"
Až všichni tři vyletěli z lavičky a s vystrašeným pohledem na mě koukali.
"No, co je vám, zlatíčka?" XD smála jsem se jim.
"Lolle!" řekli všichni tři naráz a koukali na mě, jak na zjev.
"Co je furt?! Proč na mě tak koukáte? Jo, Ashley, ty mi něco dlužíš!" Podívala jsem se na Ash, která na to bleskově reagovala a začala utíkat.
Kluci na nás chvilku koukali a nakonec se přidali.
Chaz Ash chytil a lechtal, jak blázen.
"Blé, Mikeu, že mě nechytíš!" Vyplázla jsem na Mikea jazyk.
"No, počkej!" křikl za mnou a už se hnal mě potrestat. Už u mě byl kousíček a nakonec po mně skočil a oba jsme spadli na zem, kde mě lechtal jako o život.
"Mi-Mi-Mikeu! Nech toho! Prosím!" prosila jsem ho, ale zbytečně, nepřestal.
Někdo vešel do dveří.
"JOE! Rychle schovat!" zařval Chaz a všichni jsme se ztišili a schovali se za stůl.
"Brade, Robe, pojďte sem! Ten stolek dejte tady. Dál od Mikeova oblíbeného místa, protože by ho to lákalo a ještě by si na něj zase sedl a rozkřápl i tenhle!" řekl se smíchem Joe a kluci se jen zasmáli a šli dál s nějakým konferenčním stolkem.
"Phoenixi, buď tak laskavej a pojď nám pomoct!" křikl Rob na Phoenixe a ten přiběhl klukům na pomoc. Než ho postavili na místo, Mike vyletěl z úkrytu a kluky tak vyděsil, že pustili stolek a ten se roztříštil na tisíce malých kousíčků…
"MIKEU! JÁ TĚ ZABIJU!" řval na Mikea Joe a Mike radši rychle zdrhal...
"Magor… takovou námahu jsme s tím měli, Joe za to dal pěkný prachy a teď je to v prachu... no, co, stejně byl škaredej... ale Joeovi se ták líbil..." řekl Brad a sedl si na lavičku.
Rob si sedl vedle něj.
Já, Ash a Chaz jsme vylezli zpod stolu a potichu se plížili k nim, abychom je mohli vyděsit. ,,Uá!" zařval Chaz tak, že jsem poskočila i já.
Brad se tak lekl, že skončil na zemi a jak to Rob viděl, ležel na zemi taky, ale smíchy... XD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama