Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Story Of Love - autorka Dum.didlly

18. prosince 2012 v 12:00 | Dum.didlly |  Romantické povídky
Pro čtenáře od 15 let!
Krátký příběh s realistickým podtextem a lehkým erotickým dějem, kde hlavní hrdinka Stacey je zamilovaná až po uši do svého nejlepší kamaráda Chestera... Cítí k ní to samé?


"Pane bože, Stacey, tady jsi. Hledám tě úplně všude!" Ztěžka oddychuje na kost promočený Chester. "Proč si utekla? Já…"
"Co? Co ty? Nevím, proč mě sakra hledáš, jdi si za tou svou a mě nech na pokoji, Chestere!" skočím mu do řeči.
"Ale co blázníš, Stacey, proč bych za ní měl chodit? Nemám s ní nic společného a ty to moc dobře víš! Říkal jsem ti to snad stokrát," říká mi úplně v klidu, teď už usměvavý Chester.
"Ach jo, promiň, Chazy, jsem blbá. Doufám, že si ted o mně nemyslíš, že jsem úplná hysterka?" řeknu po chvíli, když se trochu uklidním.
"Já? To nikdy, Stacey!" odvětí Chaz a políbí mě do mokrých vlasů.
Story of love
"Stacey, nechtěla bys dnes přespat u mě?" zeptá se Chaz ,když stojíme před jeho domem.
"Ne, Chazy, dnes ne. Chci se pořádně vyspat a to u tebe není možný, protože..."
"Protože...?" Koukne na mě zvědavě Chester.
"Protože pořád blbneš a já pak nemůžu usnout," říkám mu se smíchem.
"Cože? Já, že blbnu? No, to si ze mě děláš srandu, Stacey? Jedinej, kdo dělá psí kusy, seš TY a nesnaž se to na mě hodit!" směje se taky.
"Dobře. Dobře, vzdávám to, ale opravdu půjdu domů."
"Fajn, jak myslíš, takže ... se zítra uvidíme?"
"Jasně, ještě si zavoláme, jo?" odpovím a jdu domů. Není to moc daleko, vlastně, abych řekla pravdu ... bydlím hned vedle Chestera spolu s rodiči a dvěma sourozenci. Doma se usadím v obýváku na gauč a přemýšlím o Chazym. Nejlepší přátele jsme už docela dlouhou dobu, i když je o osm let starší, rád si se mnou v dětství hrál. Byli jsme nerozlučná dvojka, to jsme vlastně pořád, i když z mojí strany to už je víc než jen kamarádství. Jo, miluju ho. Vím to vlastně jen já a má sestra. Snažila jsem se mu to mockrát naznačit, ale on jako by byl slepý.
Story of love
Ráno se probudím ve svém pokoji, ani nevím, jak jsem se sem dostala. Po sprše jsem si udělala palančinky a hned si vzpoměla na Chazyho skvělý palačinky. Z myšlenek mě vytrhl telefon...
"Halo?"
"Nazdárek, Stacey, tak co? Už ses vyspala?"
Nestačím nic říct a už pokračuje: "Víš, jen jsem se chtěl zeptat, jestli bys s náma nechtěla jet turné po Evropě? Rád bych tě tam měl," říká rychle.
Vzpamatuju se a odpovím: "Hele, Chazy, zlato, nesmíš na mě po ránu tak rychle, jinak nepobírám..."
"Tak teda fajn, znova..." Nadechuje se, aby mi to všechno - pomaleji - zopakoval.
"Ne, v pohodě, Chazy, jen mi řekni, kdy a na jak dlouho."
Story of love
Po našem dlouhém telefonátu stojím ve tři odpoledne s Chesterem a klukama z LP na letišti a čekáme na naše letadlo.
Story of love
Je to tady fakt krásný, hotel i okolí.
"Lidi, co kdybychom to tady šli omrknout a tak?" ptá se nás Mike.
"No jasan, bezva nápad," říká nadšeně Brad.
Bereme si tedy bundy a odcházíme.
S Chesterem jdeme několik metrů za klukama a povídáme si a smějeme se jako blázni.
Je už tma a docela hustá zima, ale nám to nevadí a pošťuchujeme se dál.
"Hele, neříkej mi Beníku nebo tě vezmu a hodím do tý ledový vody," vyhrožuje mi.
"Dobře, omlouvám se, už ti nebudu říkat..." To už nedořeknu, protože vyprsknu smíchy.
"Stacey!" napomene mě Chaz.
"Promiň, fakt za to nemůžu, je to prostě vtipný, neměl jsi mi to říkat!" říkám mu.
"Jo, máš pravdu. Teď toho lituju," odpoví a začne se usmívat.
"Hej, tak kde to vázne, lidi?" křičí na nás Rob.
"Vžyť se líbaj, tak je nechte." Dělá si srandu Joe.
Na to Chaz nic neřekne, jen se na mě tak zvláštně koukne a pak se zničehonic zeptá: "Stacey,není ti zima? Docela se třeseš. "Hehe, no, horko mi zrovna není."
"Pojď sem." Rozepne si bundu, přitiskne si mě k sobě a obejme mě.
Dám mu ruce okolo pasu a vychutnávám si tu blízkost s ním. chci něco říct, takže zvednu hlavu.
Asi to pochopí jinak, takže se ke mně skloní a políbí mě.
V jeho náručí bych chtěla i umřít, je mi tak krásně,tu hezkou chvíli ale přeruší Joe:
"Hej, kluci, vždyť jsem to říkal, že se líbaj, hehe," tlemí se, jak debil. Má z toho fakt psinu.
Za to JÁ ale ne, protože spolu s Chesterem cestou do hotelu nepromluvíme ani slovo - SAKRA!
Story of love
Ležím v posteli, čumím na strop a přemýšlím o tom, co se stalo.
Má mě rád?
Kdyby ne, tak by mě snad nelíbal nebo jo? Musím si s ním promluvit - hned! Takže se - jen v tílku a kraťáskách - plížím hotelovou chodbou k Chesterovo pokoji. Stojím před jeho pokojem a chystám se zaklepat, v tom ale otevře dveře a já se koukám na Chestera jen v trenkách.
Prohlídne si mě od hlavy až k patě a řekne: "Čau stacey, zrovna jsem chtěl za tebou jít, ale jak tak vidím, můžu si ušetřit cestu. Pojď dál, ať tu nestojíš jen tak." Vypadá děsně klidně, jako by se to venku vůbec nestalo a tím mě děsně znervozňuje - mám se ho zeptat nebo ne? "Tak proč jsi přišla, Stacey?" ptá se mě. Stále úplně v klidu.
"No, já jsem si přišla jen pokecat. Nemůžu usnout, víš?" Bože, já jsem tak blbá!
"Hm, škoda, já jsem si s tebou původně chtěl promluvit ... o tom polibku," řekne a mně tím totálně vyrazí dech. "Fakt se mi to líbilo, Stacey."
Koukám na něj a nemůžu tomu věřit. "No... ehm,já ... mně se to taky líbilo," řeknu a kouknu na něj. Jsem strašně nervozní, zato Chester se jen usmívá.
"Tak to jsem jedině rád," řekne potichu a my se jako na povel začneme líbat.
Za neustáleho hlazení a líbaní mě pomalu položí na postel a začneme se zbavovat (zbytečného) oblečení.
"Jsi tak krásná," vydechne, když jsme oba nazí.
A tak se milujeme a po chvíli naše těla zaplývá vlna rozkoše.
Story of love
Ráno se probudím okolo sedmé.
Chester ještě spí, obleču se a jdu do svého pokoje, kde si dám sprchu a jdu dolů na snídani.
Tam už u stolu čeká Chazy, který se na mě usmívá tím svým usměvem, který umí jen on.
Dlouze se políbíme.
"Miluju tě, Stacey," řekne mi potom.
"Já tě taky miluju, Chazy," odpovím a v tu chvíli mě napadne, že ho už nikdy nechci ztratit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna náročná Slečna náročná | 27. srpna 2013 v 16:11 | Reagovat

Tohle působí tak realisticky jako ufoni v kavárně na předměstí L.A. Konkrétně tím mám na mysli tu Stacey, která podezírá Chestera, že má nějakou jinou. On řekne jednu větu, ve které to popře a ona najednou s podezíráním přestane? Skutečně by to někomu, kdo takhle bouchne žárlivostí, stačilo? Nemyslím si. A co fakt, že Chester je o 8 let starší? Tvrdíš, že si s ní od mala hrál a byli nejlepší kamarádi. Umíš si představit osmnáctiletého kluka, co si dobrovolně hraje s desetiletou holčičkou, místo aby běhal venku ve skate parku s kámošema? Pokud není mentálně zaostalý, desetiletého děcka si ani nevšimne – pokud není pedofil, nebo to není jeho sestřička (jenže kamarády si vybíráš, sourozence ne). Stejně jako se osmiletý kluk s radostí vyhne novorozeněti. Jejich věkový rozdíl se srovná cca až v době, kdy jí bude 20 a jemu 28. Osm let rozdíl je v dětském věku opravdu hodně. Je to asi takový rozdíl jako mezi dvacetiletou a šedesátiletou ženou. Jiný způsob myšlení, jiný svět. Nic společného.

A co to pozvání na turné? Opravdu si někdo na světě myslí, že hudební skupina si může na turné vzít kohokoliv, nehlásit to dopředu a nic se neděje? Tohle jsou akce, které se plánují týdny, možná měsíce. Všechno je přesně spočítané. Nemůže den před turné jen tak někomu nabídnout, jestli chce jet s ním. Leda by odpadl nějaký člen týmu, který cestuje s nimi. Pak by to ale nabídl takové osobě, která má zkušenosti a může odpadnuvšího zastoupit. Pokud např. s Mikem cestuje jeho manželka, pak se to ví už dlouho dopředu a počítá se s tím. Jet na turné, to není jako jít do kina. Nehledě na to, že ignoruješ fakt, že pro létání mimo Šengen potřebuješ dokumenty. Američané, kteří cestují maximálně po USA (oni se ani neobtěžují učit se ve škole pořádně geografii, protože všechny ostatní státy, které nejsou USA, je nezajímají), pravděpodobně nebudou mít pas atd. Takže neexistuje ráno zavolat a večer letět. Ne, ne a ne!

A proč chodí hlavní postavy po luxusním hotelu v cizí zemi prakticky nahé? Slušně vychovaný člověk tohle nikdy neudělá. Puberťákovi to přijde asi cool, že jo? A hrozně sexy... Jenže takhle to působí hrozně prvoplánově a hloupě. Méně je většinou více.

Celkově je ta povídka úplně o ničem. Ale úplně. Jediné plus je to, že zřejmě máš alespoň nějakou představu o tom, jak má vypadat umělecký text.

Ale prosím o jedno. Ujasni si, jestli slova, která občas použiješ, jsou ta, která máš skutečně na mysli. A jestli vůbec existují. „A tak se milujeme a po chvíli naše těla zaplývá vlna rozkoše.“ Máš dojem, že slovo „zaplývá“ je to pravé ořechové? Kdyby to mělo dávat smysl a neznít tak hloupě, stálo by tam „zalévá“. Vždycky, když vidím nějaký podobný nesmysl, který by praštil do očí i člověka, který nikdy nečetl jedinou knihu a sotva dostudoval základní školu, říkám si, proč ti autoři neotevřou google a nezjistí si, že takový výraz existuje a že se používá? Vždyť je to – pro všechno svaté na tomhle světě – neuvěřitelně jednoduché.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama