Vítám Tě na Lp-s!
Tento server je rozdelen na dve casti:

je misto, kam vkladame nase recenze i ruznorode ukazky knih, dokonce i odkazu ke stazeni (predevsim z ulozto) a dalsi odkazy na jine literarni servery, informacni servery o knihach, atd.

Jednotlivymi prispevky o knihach chceme nase knihy nejen pozvednout, ale take o nich debatovat, jak to ma v Ctenarskem klubu byt. Tak hura do komunikace, sdileni spolecneho konicku a opevovani knih, na ktere jen tak nezapomeneme ci primo kritiku ctiva, ktere uz nikdy nechceme do ruky, natoz do mysli.
Nase ctenarska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Literarni server pro vsechny amaterske autory, kteri radi ctou, pisi a vytvareji sve fantasticke svety. Muzete se k nam pridat a prispet se svym dilem, anebo se jen kochat nasimi dily a dat nam kritiku ci pochvalu. Autori Lp-s jsou schopni prijmout cokoliv a jejich fantazii se meze nekladou. Je tu velke mnozstvi romanu, povidek a dalsich literarnich textu a stale pribyvaji!
Nase autorska skupina existuje na Fb - odkaz zde.

Upozornění:
- Příspěvky jsou chráněny autorským zákonem a jakékoliv kopírování a prezentování je porušení zákonu.
- Na tomto serveru nenajdete zadny e-book ke stazeni, mimo tech amaterskych.

Zakladatelka literarniho serveru a ctenarskeho klubu: Chensie Ips
Adminka, spoluresitelka a podporujici prava ruka, ktera se velkou casti a napady podili, jak na Ctenarskem Klubu, tak i literarnim srveru: Sue Wish
Za uzasny desing blogu dekujeme nasi autorce ChestarNut!

Tábor - 10. kapitola

31. ledna 2013 v 16:00 | Sugar |  Tábor - autorka Sugar
Usnula jsem a ani jsem nezaregistrovala, že v noci byla zase nějaká otravná návštěva.

U vedoucí jsem se vymluvila, že mi není dobře a ona mi nařídila pár dní klidu. Také jenom polehávám na pokoji a nemám na nic náladu…

PRÁSK!

Do pokoje vletěla Mary a nezapomněla za sebou třísknout dveřmi.
"on je idiot! Pořád to říkám." Křičí a přehazuje věcma.
"kdo" ozvu se otráveně.
"Mike!" tohle mě moc zajímá, vyskočila jsem s postele a snažila se ji uklidnit.
"co ti říkal? Nebo co se stalo? Proč je idiot?"hrnu na ní otázky podobného typu.
"já s ním mluvila… a on mi řekl, že si kurva. Že prý s tebou chtěl být ale s každým vlezeš do postele! Já jsem se samozřejmě začala vztekat. Vmetla jsem mu do huby, že on má tak co říkat, že tam hupl s tebou a taky jsem mu přes tlamu vmetla facku!" pokrčí rameny.
"jenom problém je v tom, že to snad už vědí všichni, že si s ním spala." Vezme si polštář na obranu
"ne!"

Proležela jsem ještě dva dny. Nic se mi nechtělo. Ukazovat se před něma a hlavně jsem nechtěla vidět Mika. Docela dost se toho změnilo. Mary se nějak moc skamarádila s Bredem. No skamarádila. Jak ona říká zamilovala se. Tenhle pojem já neznám, je mi to cizí. Jasně, už jsem chodila s fůrou kluků ale nikdy to nebyla láska ani s jedné strany. Bylo to jakby souznění, přitahovali jsme se a možná se měli i rádi ale láska ne. Mary je úplně jiná, jestli tak láska zamává s kde kým tak ji možná nechci ani poznat. Nevím. Každopádně je to samé: "proč si nebereš to černé triko?"
"Bredovi se líbí víc pestřejší barvy!"
"a proč si sundáváš ty náramky?"
"Bredovi se nelíbí když jich mám tak moc!"
Doufám, že to s ním mává stejně, protože jestli bude Mary pak zklamaná asi ho zabiju. Tohle děvče mám moc ráda.

"máš jít za vedoucí." Přiletí k nám do pokoje Anna.
"hm" brouknu a k odchodu se nemám.
"hned!" křikne ještě.

"Emo tak jsem tady."
"už by si se měla zapojit do táborového programu, nemůžu tě nechat pořád polehávat když ti nic není. Nepřerušuj mě!" vylítne když vidí, že chci otevřít pusu. "je mi jasné, že na vaše večerní návštěvy si úplně čilá, neboj za nás se to taky dělo. Ale prosím tě, omezujte to, holky. Neskončí to nejlépe. Po táboře koluje drb, že si se všema kdo k vám na pokoj přijdou spala. Dávej si na to pozor!" s tímhle mě vystrčí ze dveří. Mám chuť zabíjet.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama